KONST / Litografier / Grafiskt blad 16066164
nr 1606 6164
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 25/50, sittande kvinna. Bildmått: 34x27 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:39:37
18/3 20:21:57